POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Summer Madness Festival: zmiana terminu imprezy

Summer Madness Festival fot.: mpr

Niewystarczające zainteresowanie zakupem biletów, a także prognozy synoptyków powodem przesunięcia corocznej imprezy Summer Madness Festival.

W najbliższą sobotę w bezpośrednim sąsiedztwie akwenu Kajaki miał odbyć się rozpoczynający wakacje festiwal Summer Madness. Niestety - jak podają organizatorzy - impreza odbędzie się w innym terminie.

-  Powodem tej decyzji jest zapowiadająca się niewystarczająco wysoka frekwencja (przedsprzedaż biletów), która przełożyłaby się na brak możliwości zorganizowania ewentualnych kolejnych edycji festiwalu, a także niesprzyjające przewidywania pogodowe - czytamy w komunikacie. 

Tegoroczna edycja SMF odbędzie się w dniach od 19 do 20 lipca. - Nowy termin pozwoli nam na zwiększenie zainteresowania i rozwinięcie line upu, a także formuły festiwalu, który powróci w nowej odsłonie - zapewniają organizatorzy.

Dodają także, że zakupione bilety na sobotnie koncerty zachowają swoją ważność. Jest także możliwość ich zwrotu. - Zwrotu zakupionego biletu można dokonać w Dom Kultury w Środzie Śląskiej w godzinach jego otwarcia (7:30-15:30) od najbliższego poniedziałku.

 

emka

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Summer Madness Festival: zmiana terminu imprezy

    2019-06-19 19:32:31

    gość: ~no i racja

    ostatnio dodany post

    Mała sprzedaż no bo ile można słuchać tych średzkich żiżejów którzy tylko kradną muzę z internetu i na laptoku ruszają suwaczkami. żal mi was

REKLAMA