POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Wjechał w drzewo. Pasażer nie żyje

Wypadek na trasie Brzezina-Mokre fot.: OSP Miękinia

Na trasie Brzezina-Mokra w kierunku Leśnicy doszło do wypadku drogowego. Jedna osoba nie żyje. 

Po godzinie 20.30 mężczyzna stracił panowanie nad samochodem, zjechał z drogi i wjechał w przydrożne drzewo. Z relacji świadków wynika, że był pod wpływem alkoholu. Niestety nie jechał sam. Mimo prób reanimacji pasażer zmarł. - Kierowcę natomiast zabrało pogotowie - informuje dyżurny średzkiej straży pożarnej.

emka

14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Wjechał w drzewo. Pasażer nie żyje

    2019-07-14 19:28:03

    gość: ~Baba jaga

    To pomówienie o domniemanym alkoholu, spotkamy się na sądzie ostatecznym

  • 2019-07-16 23:39:36

    gość: ~Gogola

    @~Baba jaga Co ten chłopak nawywijal, w domu małe dziecko a on takie coś. Niech wraca do zdrowia, ale psycha zryta do końca życia, masakra

  • 2019-07-17 09:53:22

    gość: ~Fasolka

    @~Gogola
    Cały czas jeździł pijany wiedział co robi !Nie ma litości dla pijaków za kierownica

  • 2019-07-31 15:19:48

    gość: ~Bzdura

    @~Fasolka
    A skąd Ty takie informację masz pajacu. Bo z tego co wiem zawsze miał kierowcę!!!

  • 2019-07-17 09:54:47

    gość: ~Sprawiedliwy

    @~Baba jaga
    Żadne pomówienie zalany był !

  • 2019-07-17 09:56:23

    gość: ~Wrocławianka

    Dożywocie !

  • 2019-07-18 22:06:02

    gość: ~Brzezina

    Po tej drodze zapierdalaja 100kmh tak się to konczy. Tam jest 40 niech zrobią przeszkody albo progi to się skończy. Na polskich kierowców debilów nie ma siły.

  • 2019-07-19 06:42:27

    gość: ~Mieszkaniec

    @~Brzezina
    Przeszkody?! Na głównej drodze? Może kłody pod koła.

  • 2019-07-19 22:17:02

    gość: ~Bzdury

    @~Wrocławianka
    Był/a pani/pan tam że się rozpisujesz nie znasz człowieka to się nie wypowiadaj nie wiesz jak było i co się stało. proszę się nie wypowiadać i nie roznosić pzdur bo nikt nie wie jak było.

  • 2019-07-22 14:20:49

    gość: ~Wroclawianka

    @~Bzdury
    Było tak ze jest pijakiem i był piljany taka prawda wiec nie ma tu wytłumaczenia !
    Pijak za kierownica = morderca
    Najwyższy wymiar kary bez litości !

  • 2019-07-22 21:46:31

    gość: ~Bzdura

    @~Wroclawianka
    Nie oceniaj bo możesz kiedyś być też źle oceniany!!!!!!

  • 2019-07-27 18:42:09

    gość: ~Siwy wilkszyn

    Niech zdechnie ta szmata to zabiła nam jsncyka żebyś k..... zdechla

  • 2019-07-27 23:10:19

    gość: ~Bzdura

    @~Siwy wilkszyn
    A co Ty k..... !!! wiesz o tym wypadku że tak pusto wypisujesz. K..... nic!!!

  • 2019-08-17 15:37:57

    gość: ~bzdury

    ostatnio dodany post

    @~Bzdura
    Dużo wiem