POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Koalicja odkrywa karty. Wicestarosta średzki kandydatem do Sejmu

Sebastian Burdzy oraz Michał Jaros fot.: Michał Jaros / fb

Poseł RP Michał Jaros zorganizował w Środzie Śląskiej konferencję prasową podsumowującą jego pracę w parlamencie.

Spotkanie odbyło się 30 lipca na placu Wolności. Poseł mówił między innymi o podejmowanych przez niego na rzecz mieszkańców powiatu średzkiego działaniach, jak choćby pomoc przy budowie obwodnicy Miękini. Poinformował także, że będzie ponownie ubiegać się o mandat w Sejmie z listy Koalicji Obywatelskiej.

Obok niego - ramię w ramię - stał Sebastian Burdzy, obecny wicestarosta powiatu, który również ubiegać się będzie o głosy mieszkańców w jesiennych wyborach parlamentarnych.

- Propozycje startu w wyborach do Sejmu RP przyjąłem z zaszczytem. Uważam to za swój obywatelski obowiązek i konieczność zatrzymania w naszym kraju niszczenia państwa prawa, demokracji i samorządu. Te wybory, to coś wiecej niż tylko kolejny plebiscyt. To walka o kraj, który przez ostatnie 4 lata zboczył z obranych w 1989 roku torów. To fundament mojej decyzji - informuje Sebastian Burdzy.

Choć startujemy z jednej listy Koalicji Obywatelskiej to nie zamierzamy ze sobą walczyć, lecz współpracować na rzecz mieszkanek i mieszkańców Powiatu Średzkiego. Normalna, pozytywna polityka jest możliwa i my ją pokazujemy - dodaje Michał Jaros.

emka

33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Koalicja odkrywa karty. Wicestarosta średzki kandydatem do Sejmu

    2019-07-31 08:15:51

    gość: ~Mieszkaniec

    Bardzo dobrze, moje gratulacje, młodzi ( relatywnie ) powinni wejść fo Sejmu i pogonić tych zawodowych pseudopolityków z 25 letnim stażem posła.
    Nowe wyzwanie to nowe chęci i siły fo działania, trzymam kciuki i będę głosować.

  • 2019-07-31 08:20:48

    gość: ~Oby nie

    Ciekawe co znów zamknie... a potem że to nie oni nie oni... nawet do starostwa powinien mieć zakaz wstępu a tu takie coś... ludzie opamiętajcie się...

  • 2019-07-31 08:42:30

    gość: ~Wyborca

    Lepiej niech ten młody ambitny rezolutny poseł obieca dla seby prace w kghm przecież wie jak przerabiał to z protasiewiczem
    Seba nie wstydzisz się brać wypłaty przecież ty nic nie robisz tylko balujesz i kręcisz lody na boku

  • 2019-07-31 09:55:43

    gość: ~Grzesiek

    No i zaczelo sie ;) Brawo Sebastian pamietaj ze duzo ludzi jest z Toba ;) a nie pierwszy raz spotykasz sie z krytyka tak jak inni kandydaci bo przeciez nie wszyscy maja te same poglądy, kazdy odnosi porażki i sukcesy, pewnych rzeczy nie mozna przeskoczyć. A wszyscy inni mali i mściwi ludzie maja teraz zajecie ;) bedziemy głosować i trzymamy kciuki za dobry wynik.

  • 2019-07-31 10:16:38

    gość: ~jezu

    jezu tylko nie ten Pan ,

  • 2019-07-31 11:07:32

    gość: ~Gosia Udanin

    @~Grzesiek
    Czy ci dużo ludzi co popiera to ten co zdradził i drugi ten Grzesiu nic taraz nie moge"seba oni cie nie popierają oni chcą sie ciebie pozbyć bo im psujesz image

  • 2019-08-04 14:15:09

    gość: ~Prawda boli

    @~Grzesiek
    ...no zaczęło...obiecuje Wam przed wyborami to i tamto, a potem jest okazja to "nara"

  • 2019-07-31 10:41:23

    gość: ~egon

    Seba w sejmie...hehe co tu jeszcze można spier dolić albo spowolnić

  • 2019-07-31 10:54:41

    gość: ~jestem na tak

    Pan Poseł Sebastian Burdzy ma już wypracowane rozwiązanie na problemy służby zdrowia. Posprzedaje wszystkie szpitale w Polsce :D Ma już doświadczenie jak to zrobić.

  • 2019-08-01 22:08:29

    gość: ~Bezstronny

    @~jestem na tak
    A teraz ile zamknięto szpitali?

  • 2019-07-31 11:00:37

    gość: ~Młoda

    PO sztandar wynieść i na śmietnik historii.

  • 2019-07-31 11:23:38

    gość: ~Mieszkaniec

    Czy to ten sam jaros co schetyna go wyjeb.. z platformy za przekrety Jak platforma wystawia takich dwóch to reszta też nie lepsza zagłosuje na lewice

  • 2019-07-31 16:08:19

    gość: ~O nie

    ....nie nie o nie.

  • 2019-07-31 16:22:44

    gość: ~mieszkaniec

    @~O nie
    piszcie pinokie PISOwskie zapytajcie Mariusza ile teraz zarabia PAN aparatczyk, i czy czasami ktoś z jego rodziny nie pracuje w KGHMie.

  • 2019-07-31 16:26:35

    gość: ~Miejski

    @~mieszkaniecCo do Pana W. to już nie KGHM tylko NFZ. A co do panów B. i J. to im już dziękujemy.

  • 2019-08-01 22:07:12

    gość: ~Bezstronny

    @~mieszkaniec
    No własnie.jakie są fakty?

  • 2019-07-31 16:28:13

    gość: ~haha

    ha ha ha ha ha ale się uśmiałem. Dobre ha ha ha.

  • 2019-07-31 19:38:43

    gość: ~Monika

    "konieczność zatrzymania w naszym kraju niszczenia państwa prawa, demokracji i samorządu"
    .....gdzie pytam gdzie?

  • 2019-07-31 19:41:09

    gość: ~the

    @~Monika -- chyba w starostwie

  • 2019-07-31 20:54:44

    gość: ~młody24

    Ostatnio w wyborach PO KO większość starych komuchów wprowadziła do UE, tylko pogratulować :))))

  • 2019-08-01 10:07:15

    gość: ~Obywatel

    Mam to w dupie

  • 2019-08-01 13:19:08

    gość: ~Obywatelka

    @~Obywatel
    A to co wszyscy mają w d... ty masz w głowie

  • 2019-08-01 19:45:15

    gość: ~Yyy

    @~Obywatelka
    Ty nie masz ani tu ani tu. Ani twój umysł ani du...a by tego nie ogarnęła.

  • 2019-08-01 19:46:39

    gość: ~Hmm

    Wszystkie możliwe wały już tu zrobił. Czas wpłynąć na szerokie wody.

  • 2019-08-02 12:16:10

    gość: ~egon

    Seba masz racje . w administracji pamstwowej zero odpowiedzialnosci za wszystkie zle decyzje. Tak trzymać nieudaczniku!

  • 2019-08-02 17:41:05

    gość: ~ja

    co by tu jeszcze spieprzyć ???-Seba i Kamrat ,czyli typowi POpaprańcy-kogo wy chłopaki chcecie otumanić???

  • 2019-08-04 10:33:13

    gość: ~Wyborca

    @~ja
    A gdyby Ciebie lub Twoją partię tak przezywać lub obrażać ?

  • 2019-08-04 20:19:32

    gość: ~Testoviron

    Dobrze że nie poszedł do wyborów z (tfu!) korbami od roweru, tylko z Pustymi Obietnicami.
    A poza tym uważam że unia jewropejska powinna zostać zniszczona.

  • 2019-08-04 20:49:16

    gość: ~Polak

    @~Testoviron
    Czy Ty jesteś ruski ?

  • 2019-08-05 09:08:42

    gość: ~oninie

    tym panom podziękujemy, szukajmy gwarancji rozwoju i skuteczności ,ooo wójt Miękini-ja jestem na TAK

  • 2019-08-06 12:09:00

    gość: ~Całą prawda

    Jaki piękny zielony rynek mamy dobrze ze dużo cienia jest nie to co stary .

  • 2019-08-06 19:33:38

    gość: ~wyborca

    Na Dolnym Sląsku jest dużo SZPITALI do sprzedania bedzie miał co robić.

  • 2019-08-06 19:45:11

    gość: ~kkk

    ostatnio dodany post

    ... konieczność zatrzymania w naszym kraju niszczenia państwa prawa, demokracji i samorządu - Ludzie głosujcie na niego, powiat pozbędzie się problemu a on sejm sprzeda :-)