POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Chcą uczcić 20-lecie klubu spersonalizowanymi strojami. Proszą o wsparcie

KS Damianowo prosi o wsparcie fot.: EMka.news

W przyszłym roku KS Damianowo będzie obchodził 20-lecie powstania klubu. Wyjątkową okazję piłkarze z gminy Udanin chcą uczcić nowymi strojami. Każdy może pomóc.

Klub Sportowy z Damianowa na co dzień występuje w legnickiej klasie B. Poza amatorską grą na ósmym szczeblu rozgrywkowym mały zespół z nieco ponad 300-osobowej miejscowości może się poszczycić dużą aktywnością w licznych akcjach charytatywnych. Teraz to właśnie KS Damianowo potrzebuje wsparcia. Zespół, za pośrednictwem popularnego portalu Zrzutka.pl, zorganizował zbiórkę środków na zakup spersonalizowanych strojów upamiętniających 20-lecie założenia klubu. Kwota, jakiej potrzebują piłkarze to 3 800 zł.

- Jesteśmy amatorskim Klubem KS Damianowo, występującym w B klasie. W tym roku obchodzimy swoje XX-lecie istnienia. Z tej okazji chcemy godnie uczcić jubileusz i zagrać w wyjątkowych strojach, które prezentują się wspaniale. Mają one na sobie grafikę 3D z herbem klubu, napis 20-lecie, dwie gwiazdki symbolizujące dwa awanse do A klasy, datę powstania klubu, czyli 2000 rok. Strojów  łącznie jest 25 kompletów. Bardzo prosimy Was o wsparcie! Każda złotówka jest dla nas wsparciem i przybliża nas do wymarzonych trykotów! Z góry dziękujemy za każdą złotówkę – czytamy na stronie zbiórki.

Akcja trwa do końca sierpnia. Link do zrzutki znajdziecie TUTAJ.

A tak prezentują się wymarzone stroje:

EMka.news

4

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Chcą uczcić 20-lecie klubu spersonalizowanymi strojami. Proszą o wsparcie

  2019-07-31 15:53:10

  gość: ~KONAR

  Nie wiem czemu ale ten Pan Młynarzyk czy jak mu tam jest irytujący. I jakie 20 lat jak w 2000 roku założoy klub to chyba 19 ? Komuś matematyka poszła w las :D

 • 2019-07-31 16:09:35

  gość: ~Artur Młynarczyk

  @~KONAR
  Czym to tak jesteś zirytowany?
  Jeżeli nie masz ochoty to nie wplacaj - nikt nikogo nie zmusza. A rok powstania klubu to 2000 rok i każdy sezon składa się z rundy jesiennej rozgrywanej w roku 2019 oraz wiosennej w roku 2020. Tak więc w tym sezonie obchodzimy swoje XX lecie istnienia.
  Pozdrawiam i jak najmniej irytacji życzę :))

 • 2019-08-09 07:20:30

  gość: ~ggyuj

  Znowu internetowe żebranie. Chcesz grać w ładnym stroju to go sobie kup. Nie ma problemu zeby zarobić na to. Pracy jest w bród! Pilkarzyki bedą gwiazdorzyć a o gacie zebrzą. Wstyd!

 • 2019-08-11 23:22:33

  gość: ~rot

  ostatnio dodany post

  Kto chciał, to wpłacił. Nikt nikogo nie zmuszał.

  --
  http://dekoracjebalonowe.zgora.pl/dekoracje-na-urodziny/

REKLAMA


REKLAMA