POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Ruszyło kulinarne show w TVN. Mieszkaniec Środy Śląskiej walczy o tytuł MasterChefa

Mariusz Komenda w TVN fot.: emka

Wczoraj wieczorem w kuchni MasterChefa stawiło się 44 uczestników programu. Przez najbliższe tygodnie walczyć będą oni o tytuł oraz o 100 tys. złotych.

Jurorami show są Magda Gesler, Michel Moran i Ania Stermach. To już ósma edycja programu emitowanego na łamach TVN. 8 września miała miejsce premiera pierwszego odcinka sezonu. Udział w nim wziął 37-letni mieszkaniec Środy Śląskiej - Mariusz Komenda. 

Pierwsze zadanie w rywalizacji to kulinarne pojedynki. Uczestnicy zostali podzieleni na zespoły. Każdy z nich miał inny temat przewodni i składnik główny oraz 45 minut na przygotowanie dania z jego użyciem. Wśród nich znalazły się między innymi jałbko, ziemniak, kaczka czy przegrzebki. Czteroosobowy zespół średzianina przygotowywał danie z rybą. Fartuch - a co za tym idzie - awans do kolejnego etapu programu - otrzymał między innymi Mariusz. Gratulujemy!

Kolejny odcinek programu już za tydzień w niedzielę.

Warto dodać, że to nie pierwszy przypadek, gdy mieszkaniec powiatu walczy o zwycięstwo w telewizyjnym show. W ubiegłym roku w programie Voice of Poland wystąpiła Gosia Pauka. Kilka dni temu ukazał się jej teledysk do utworu Miasto kobiet.

emka

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Ruszyło kulinarne show w TVN. Mieszkaniec Środy Śląskiej walczy o tytuł MasterChefa

    2019-09-15 22:21:34

    gość: ~agata

    ostatnio dodany post

    Mariusz dostał się do czternastki super

REKLAMA


REKLAMA