POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

W piątek odbędzie się festyn policyjny

Zdjęcie ilustracyjne fot.: rfp

Średzcy policjanci zapraszają wszystkie dzieci wraz z opiekunami do wspólnej zabawy podczas corocznego festynu pn.: "Policja dzieciom".

Jednym z zadań Policji jest podejmowanie różnego rodzaju działań profilaktycznych, mających na celu szeroko rozumianą edukację w dziedzinie bezpieczeństwa, zarówno dzieci, jaki i dorosłych.

Przedsięwzięciem, organizowanym już po raz kolejny przez funkcjonariuszy z Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów oraz Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej, jest festyn profilaktyczny pn. : „Policja dzieciom”. Ta cykliczna już inicjatywa ma na celu poprzez zabawę propagowanie wśród najmłodszych prawidłowych zachowań na drodze. Z kolei dorośli mają możliwość porozmawiania z policjantami na nurtujące ich tematy, a także poznania założeń aktualnie realizowanych przez Policję programów, takich jak m.in. Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, „Dzielnicowy bliżej nas”, czy aplikacji „Moja Komenda”.

Wszystkich dużych i małych zapraszamy do wspólnej zabawy w najbliższym piątek tj. 27 września br. w godz. 12:00-17:00 do parku miejskiego przy ul. Konstytucji 3-go Maja w Środzie Śląskiej.

KPP w Środzie Śląskiej

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA