POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Rodzinny piknik Vitro-PGW. Wybrano pracowników roku

Rodzinny piknik w Vitro-PGW fot.: mpr

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

14 września odbył się piknik rodzinny zorganizowany przez Vitro-PGW. W wydarzeniu udział brało blisko 500 osób.

Pracownicy wraz z rodzinami w tym dniu mogli miło spędzić czas z najbliższymi. Była to też okazja, aby przybliżyć im tajniki pracy w firmie Vitro. Piknik rozpoczął się od zwiedzania fabryki, rodziny mogły poznać pracę w zakładzie Vitro-Pgw - lidera wśród producentów szyb samochodowych w Polsce - oraz zobaczyć, jak wyglądają stanowiska bezpiecznej pracy w fabryce XXI wieku.

Było mnóstwo atrakcji dla dzieci, a wśród nich dmuchany statek z piratami, dmuchawce, kącik malucha, malowanie buziek oraz mega bańki mydlane. Dużym powodzeniem cieszyły się warsztaty tworzenia cukierków oraz gry i konkursy dla dorosłych.

- Bardzo sympatyczna i miła atmosfera. Przyszedłem z rodziną, miło spędziliśmy sobotnie popołudnie w towarzystwie kolegów i koleżanek z pracy – mówi Patrycjusz Stachurski, pracownik firmy Vitro-PGW.

Nie zabrakło także wyróżnień dla pracowników wykazujących duże zaangażowanie w wykonywanie swoich obowiązków służbowych. Pracownicy roku otrzymali także wartościowe nagrody rzeczowe. - To dla mnie ogromne wyróżnienie, nagrody są bardzo atrakcyjne i jest mi niezmiernie miło, że uzyskałam tytuł Pracownika Roku - mówi Teresa Waluśkiewicz.

W firmie Vitro często organizowane są mniejsze, cykliczne imprezy typu Pizza Day, Mexico Day, Fit Day. Wszystkie mają charakter charytatywny. W ich trakcie zbierane są zarówno środki finansowe, jak i niezbędne w ich funkcjonowaniu przedmioty. Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Wiosna otrzymał pampersy, chusteczki nawilżone, środki pielęgnacji dla dzieci. Placówka opiekuńczo-wychowawcza w Środzie Śląskiej dostała artykuły szkolne, które nie mieściły się w dwóch samochodach. - Zakupiliśmy także ponad 700kg karmy dla zwierząt, która była przekazana dla Schroniska dla zwierząt w Legnicy - mówi dyrektor zakładu Albert Szwajkowski

Oczywiście zapraszamy osoby chętne do pracy w zakładzie rekrutacja@vitro.com lub 717719731.

mpr

REKLAMA


REKLAMA