POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Groził byłej partnerce i jej ojcu śmiercią

Zdjęcie ilustracyjne fot.: emka

Do aresztu trafił 32-letni mieszkaniec Środy Śląskiej, który groził byłej partnerce pozbawieniem życia. Mężczyzna groził również ojcu kobiety, któremu uszkodził auto. 

- 32-letni średzianin trafił w ręce funkcjonariuszy po tym, jak groził byłej partnerce oraz jej ojcu pozbawieniem życia. Mężczyzna swoją agresję częściowo wyładował również na samochodzie należącym do pokrzywdzonego wybijając boczną szybę oraz wgniatając powłokę silnika. Dla agresora nie miał znaczenia fakt, że w pojeździe przebywało w tym czasie troje osób, w tym 2 i 3-letnie dziecko - informuje Marta Stefanowska ze średzkiej policji.

W trakcie zatrzymania mężczyzna był agresywny. - Kilkukrotnie znieważył interweniujących policjantów - dodaje Marta Stefanowska. Okazało się, że miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Usłyszał cztery zarzuty. Odpowie za uszkodzenie pojazdu i wyrządzenie tym samym strat w wysokości blisko 1700 złotych. - Ponadto śledczy przedstawili mężczyźnie zarzuty kierowania wobec dwóch osób gróźb karalnych pozbawienia życia. 32-latek poniesie również konsekwencje karne w związku ze znieważeniem umundurowanych funkcjonariuszy podczas wykonywania przez nich obowiązków służbowych - kończy policjantka.

emka

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA