POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Darmowy makijaż permanentny dla osób po chemioterapii

Pani Magdalena Fuskas-Petryk, inicjatorka akcji, zaprasza osoby zainteresowane do kontaktu fot.: mat. prasowe

W grudniu rusza szczytna akcja Salonu Urody „Estetic” w Środzie Śląskiej, która skierowana jest do osób po chemioterapii i z łysieniem plackowatym.

Zmagania z chorobą nowotworową często niosą ze sobą zewnętrzne konsekwencje. Wypadające włosy i brwi, bądź ich całkowity zanik, stosunkowo źle wpływa na stan psychiczny osób poddawanych leczeniu. Pomocną dłoń dla mieszkańców powiatu średzkiego wyciąga Magdalena Fuskas-Petryk, licencjonowana linergistka i właścicielka Salonu Urody Estetic przy ul. Świdnickiej w Środzie Śląskiej. Od grudnia rusza akcja, podczas której wykonywany będzie darmowy makijaż permanentny brwi dla osób po chemioterapii i z łysieniem plackowatym. – Jeśli macie takie osoby wśród znajomych, to powiadomcie je. To świetny pomysł na świąteczny prezent – informuje w oficjalnym komunikacie pani Magdalena.

Zainteresowane osoby z powiatu średzkiego proszone są do zapisów pod numerem telefonu 71 317 36 79. Kolejna akcja, planowana na luty, będzie skierowana do osób po rozszczepie wargi, którym wykonywany będzie makijaż permanentny ust.

EMka.news

5

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA