POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Już dziś siatkarski hit III ligi w Środzie Śląskiej

Siatkarze Akademia Ruch Dla Zdrowia LZS Środa Śląska fot.: archiwum klubu

Dziś o godzinie 17.00 w hali Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Górnej Akademia Ruch Dla Zdrowia LZS Środa Śląska zagra mecz na szczycie z zespołem z Jelcza-Laskowice.

Siatkarze z Miasta Skarbów w obecnym sezonie są na fali. W lidze jeszcze nie przegrali i po pięciu zwycięstwach przewodzą w tabeli. Ponadto zostali srebrnymi medalistami rozgrywanych w ubiegłą niedzielę Dolnośląskich Igrzysk LZS.

Kolejne sportowe emocje już dziś, o godzinie 17.00 w hali przy ul. Górnej. Podopieczni trenera Krzysztofa Lewkowicza staną w szranki z również niepokonanym zespołem IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice. Czy po raz kolejny zgarną pełną pulę i zachowają pierwsze miejsce w tabeli? Warto przyjść i przekonać się na własne oczy. A nie tylko wysoki poziom sportowy zachęca do tego, by pojawić się dziś na trybunach.

Kibice, obecni na meczu, będą mieli szansę na wygranie ciekawych nagród, tj.:

  • 10 % zniżki na cały asortyment nie objęty innymi promocjami w sklepie z rowerkami, fotelikami,wózkami i zabawkami dziecięcymi Bikeovo
  • 10 % zniżki na obozy zagraniczne organizowane przez Akademię Ruch Dla Zdrowia 
  • Torba sportowa firmy Nike.
  • Bon o wartości 100 zł. ufundowany przez Pizzerie Al Lago

 

Przypominamy również o konkursie "Wakacjowanie za kibicowanie", w którym do wygrania nagroda główna o wartości do 2000zł! Szczegóły TUTAJ!

EMka.news

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA