POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Ruszyły bezpłatne szczepienia dla seniorów

Zdjęcie ilustracyjne fot.: mpr

Uruchomiono program profilaktycznych szczepień ochronnych przeciwko grypie „Grypa Senior 60+”.

Od dłuższego czasu średzki samorząd szukał podmiotu, który podjąłby z nim współpracę i przystąpił do programu szczepień ochronnych dla osób starszych z terenu gminy Środa Śląska. Dwa pierwsze ogłoszenia urzędu nie spotkały się z zainteresowaniem. 

- W trzecim, ogłoszonym przez gminę Środa Śląska postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego dotyczącego wykonania szczepień ochronnych przeciwko grypie „Grypa Senior 60+”, złożyła ofertę tylko przychodnia zdrowia PULS NZOZ Ziemowit Rejniak Spółka jawna z siedzibą w Środzie Śląskiej przy Alei Konstytucji 3 – go Maja 7 - informują pracownicy urzędu miejskiego.

W efekcie podpisanej umowy seniorzy powyżej 60 roku życia - mieszkańcy gminy Środa Śląska (pierwszeństwo mają osoby zarejestrowane w Pulsie) - mogą do 27 grudnia tego roku skorzystać z darmowych szczepień. Wcześniej należy zapisać się na listę prowadzoną w rejestracji przy al. Konstytucji 3 Maja w Środzie Śląskiej. Każdy z pacjentów przejdzie wstępne badania lekarskie, na podstawie których zostanie zakwalifikowany do programu. 

W ramach podpisanej umowy zostanie wykonanych 160 szczepień za łączną kwotę 13,4 tys. netto.

em

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Ruszyły bezpłatne szczepienia dla seniorów

    2019-11-25 11:04:37

    gość: ~Izabela

    ostatnio dodany post

    A inne przychodnie nie mogą, tylko ta, gdzie największy tłok???

REKLAMA


REKLAMA