POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Warsztaty ceramiczne zakończone. Kiedy wystawa?

Warsztaty ceramiczne fot.: eska

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Świetna zabawa i fantastyczne prace to najkrótsze podsumowanie warsztatów ceramicznych organizowanych w Muzeum Regionalnym w Środzie Śląskiej.

Warsztaty ceramiczne oraz zorganizowane wcześniej bibułkarskie, odbywały się w ramach projektu Towarzystwa Miłośników Ziemi Średzkiego „Jesienne popołudnia w dobrym towarzystwie”, który otrzymał dofinansowanie z budżetu gminy Środa Śląska. Jego partnerem było średzkie muzeum i tam właśnie odbywały się zajęcia.

3 grudnia odbyło się ostatnie spotkanie. Powstałe wcześniej rzeźby i naczynia tego dnia były szkliwione. – To ostatnie zajęcia w ramach tego cyklu, lecz nie wątpię, że w przyszłym roku Towarzystwo Miłośników Ziemi Średzkiej znów wymyśli coś ciekawego. Rok temu był plener malarski, teraz warsztaty. Możliwości jest bardzo wiele – mówi Małgorzata Bogucka, koordynatorka zajęć.

W warsztatach wzięło udział 30 osób, podzielonych na dwie grupy. Pani Renata Mazur, druga prowadząca, podkreśla zaangażowanie i kreatywność uczestniczek. – Powstałe prace są naprawdę imponujące. Dlatego właśnie będę mieć swoją wystawę, na która już teraz zapraszamy.

Otwarcie wystawy zaplanowano na 13 grudnia godz. 17.00. Znajdziemy tam prace powstałe na warsztatach ceramicznych i bibułkarskich.

eska

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Warsztaty ceramiczne zakończone. Kiedy wystawa?

  2019-12-04 17:31:18

  gość: ~marco polo

  ostatnio dodany post

  najpiękniejsze cherubiny, wyszły spod paluszków juszczyńskiej dziewczyny-też "cherubiny"...:)
  ps.Lusia-szampan już się mrozi!!!

REKLAMA


REKLAMA