POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

23.166,76 zł od miłośników mocnych samochodów [foto/film]

Wośpowisko w Przedmościu fot.: eska

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Już po raz siódmy w Przedmościu odbyło się WOŚPowisko. Imprezę na rzecz Orkiestry zorganizowała Unia Przygody 4x4.

WOŚpowisko to impreza dla miłośników samochodów z napędem na cztery koła. Jak szacują organizatorzy, w tym roku do Przedmościa takich samochodów przyjechało około 70. Ich właściciele zmierzyli się w cztrech klasach: turystyk seria (trasa objazdowa, krajoznawcza z ciekawymi zadaniami, przeznaczona dla samochodów terenowych seryjnych), turystyk extra (trasa objazdowa, krajoznawcza z ciekawymi zadaniami, przeznaczona dla samochodów terenowych zmodyfikowanych), wyczyn (samochody przerobione), extreme ("zmoty", no limit).

Sportowe zmagania, bardzo widowiskowe dla kibiców, zakończyły się po godz. 15.00. Później odbył się pokaz ratownictwa w wykonaniu OSP Rakoszyce i OSP Brodno, a po nim, już w świetlicy wiejskiej, licytacje. Licytowano m.in. obrazy, rzeźby, lampiony, vouchery na sportowe wydarzenia, koszulki z podpisami zawodników Śląska Wrocław.

W sumie miłośnicy motoryzacji zebrali i przekazali na rzecz WOŚP 23.166,76 zł. - Zmęczeni, ale ogromnie dumni z Was, że jesteście tak hojni. WOŚPowisko po raz kolejny udowodniło, że jest wśród nas ogrom szlachetnych serc, a hobby, jakim jest off-road, może jednoczyć i robić wiele dobrego! Dziękujemy Wszystkim i każdemu z osobna za to, że jesteście! Przepraszamy też tych, dla których nasz sport jest uciążliwy – podsumowują przedstawiciele Unii Przygody na swoim fb.

Pyszny poczęstunek serwowany podczas WOŚPowiska był dziełem pań z koła Gospodyń w Szczepanowie.  

eska

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA