POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Wspólny polonez na dobrą wróżbę

Polonez dla Rolanda 2019 fot.: emka

Już w ten czwartek, w samo południe maturzyści z naszych szkół zatańczą „Poloneza dla Rolanda”. To już nasza średzka tradycja.

Polonez będzie tańczony już po raz … szesnasty! Jego głównym organizatorem jest Powiatowy Zespół Szkół nr 1, niemniej jak zawsze zaproszono do niego uczniów i nauczycieli powiatowej „dwójki”. Razem z młodzieżą zatańczą włodarze powiatu i miasta, radni, dyrektorzy szkół i placówek oraz urzędnicy.

W pierwszej czwórce, z partnerami w osobach starosty powiatu i burmistrza miasta, zatańczą: Magdalena Bugajska i Oliwia Bachowska. To wyróżnienie, ale też spora odpowiedzialność.

Taniec rozpocznie się w nowej części rynku i zakończy pod pomnikiem rycerza Rolanda, gdzie zostanie zrobione pamiątkowe zdjęcie. Chorografię przygotowała Małgorzata Miśkowska i znajdą się w niej czwórki, ósemki oraz tunele.

W imieniu uczniów oraz dyrekcji szkół zapraszamy mieszkańców do przyjścia na  rynek i wsparcia tańczących. 

eska

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Wspólny polonez na dobrą wróżbę

    2020-02-09 09:16:28

    gość: ~Mieszkanka powiatu

    ostatnio dodany post

    Proszę pomóż Olusiowi. Oluś jest mieszkańcem Ziębic i ma dopiero 11 lat.Jego życie się skończy jeśli nie uzbieramy całej kwoty na leczenie. On też chciałby tańczyć poloneza na swojej studniówce i być taki radosny. Proszę nie bądź obojętny. Pomóż Olusiowi żyć. Liczy się każdy grosz. https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaolka

REKLAMA