POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Biblioteki, basen, stadion oraz orliki zamknięte do odwołania

Komunikat dotyczący zakupionych karnetów fot.: OSiR

Wszystkie obiekty Ośrodka Sportu i Rekreacji, a także biblioteki na terenie gminy Środa Śląska zostały zamknięte do odwołania.

- Ze względu na pandemię koronawirus, od dnia 12.03.2020 godzina 11.00, do odwołoania zostają zamknięte WSZYSTKIE obiekty Ośrodka Sportu i Rekreacji: Średzki Park Wodny, Centrum Sportu, Hala Sportowa, Stadion Miejski, Orlik przy ul. Mostowej - poinformował zarząd OSiR. Należy dodać, że ważność zakupionych karnetów na basen zostanie przedłużona.

Zamknięte zostały również biblioteki - miejska i wiejskie położone na terenie gminy Środa Śląska. - W dniach zamknięcia biblioteki nie ma możliwości zwrotu wypożyczonych książek - czytamy w komunikacie.

Odwołano także wszystkie seanse w średzkim kinie. -  Osoby, które kupiły bilety online na planowane wydarzenia, otrzymają automatyczny zwrot pieniędzy na konto do 10 dni roboczych - informuje Grzegorz Ptaszyński, dyrektor placówki. Dodaje także, że wejściówki zakupione w siedzibie Domu Kultury można zwrócić tylko w sekretariacie. - Zwrotu należy dokonać do końca kwietnia - dodaje.

W odpowiedzi na pytania mieszkańców w sprawie targowiska miejskiego: czekamy na informację od burmistrza Adama Rucińskiego - czy przykładem Brzegu Dolnego - również zostanie ono zamknięte.

emka

1

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Dodawanie komentarzy zostało tymczasowo zablokowane

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Biblioteki, basen, stadion oraz orliki zamknięte do odwołania

    2020-03-12 15:44:03

    gość: ~Marcin

    ostatnio dodany post

    ze względów prewencyjnych należy zmykać jak najwięcej a jedynie budynek b,szpitala należy uruchomić dla mieszkańców.Nie będą przewożeni do .....No właśnie gdzie?

REKLAMA


REKLAMA