POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

"Na tę chwilę nie mamy potwierdzonej osoby chorej. Proszę nie siać paniki" [film]

Informacje przekazywane są w formie video fot.: emka

Starostwo powiatowe w Środzie Śląskiej przedstawiło krótki raport w formie nagrania, dotyczący sytuacji epidemiologicznej na naszym terenie. 

emka

17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • "Na tę chwilę nie mamy potwierdzonej osoby chorej. Proszę nie siać paniki" [film]

    2020-03-13 12:57:38

    gość: ~Adam

    Gdzie trzeci? U wojewody?

  • 2020-03-13 13:05:06

    gość: ~to ja

    @~Adam ogląda tvn24

  • 2020-03-13 17:08:49

    gość: ~Ewa

    @~Adam
    Nieważne gdzie jest. Ważne, że na pewno "bierze to na siebie" buahaha

  • 2020-03-13 18:38:39

    gość: ~Hehe

    @~Adam
    Trzeci to tylko statysta. Tych dwóch musi się lansować

  • 2020-03-13 16:06:36

    gość: ~anatom

    a temu "drogowemu" z boku, to niedługo żyłka pęknie od robienia mądrych min...ale to na nic...:)

  • 2020-03-13 17:36:26

    gość: ~tak to

    @~anatom a ja myślałem że on tłumaczy na migowy

  • 2020-03-13 17:45:37

    gość: ~Egon

    To oni nie mają rzecznika? Dziwne... W tej powiatowej krainie pieczonych gołąbków tak jakoś mi go brakuje... Aha i jeszcze zastępca rzecznika, o.

  • 2020-03-13 18:37:42

    gość: ~Magda

    W czasach koronowirusa takie tłoczenie się przed kamerą dla lansu uważam za wysoce bezmyślne.

  • 2020-03-17 07:34:22

    gość: ~Jebek

    @~Magda
    To prawda. Niestety przykład idzie z góry. Wystarczy obejrzeć występy rządowe (premiera i ministrów) żeby zobaczyć, że takie obowiązują trendy

  • 2020-03-13 20:05:15

    gość: ~do gość Egon

    Zenek
    zaraz będą mieli i rzecznika i zastępcę, dla siebie zawsze znajdą się pieniądze ( np etatowy wicestarosta ), ale na to co najważniejsze to nie

  • 2020-03-13 21:29:48

    gość: ~Vvvv

    Tych gosci juznic nie bieze moze jak zmieni wladza moze wsadza ich do paki smieja sie w twarz ludzia w

  • 2020-03-17 07:37:12

    gość: ~Jebek

    ostatnio dodany post

    @~Vvvv
    No wiesz? Tak ostentacyjnie występować przeciwko "dobrej zmianie"?

  • 2020-03-14 10:08:39

    gość: ~arab

    ten wielki "Szu" znowu nadaje myśli pewnie że na koronawirusie też zarobi

  • 2020-03-14 10:12:52

    gość: ~morinio

    (this post was banned by administrator)

  • 2020-03-15 00:38:58

    gość: ~q1q1q1

    O rany ! Przecież ten vice jest w ogóle niewiarygodny. Kto uwierzy w te jego zapewnienia.

  • 2020-03-15 00:45:35

    gość: ~o tepora o mores

    Zaraza,zaraz... jak to rozumieć:"osoby poddane kwarantannie sA kontrolowane telefonicznie i normalnie funkcjonują w społeczeństwie"- 1.35 min.

  • 2020-03-16 11:50:22

    gość: ~Jebek

    @~o tepora o mores
    Najśmieszniejsze jest, że poza tobą) TEGO NIKT NIE POWIEDZIAŁ. Jesteś zatem nam wszystkim winien odpowiedź na zadane przez siebie pytanie. Fajnie byłoby też dowiedzieć się dlaczego kłamiesz.

  • 2020-03-16 12:02:23

    gość: ~Jebek

    @~o tepora o mores
    Fakt, ten świat tak sPiSiał, że możesz całkiem bezkarnie łgać