POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Myślisz o przyszłym zawodzie? Może rozważysz służbę w policji?

Zdjęcie Ilustracyjne fot.: EMka.news

– W okresie panującej epidemii, kiedy pozostajemy w domu, pomyślmy o swojej przyszłości – mówi policja i zachęca do wstąpienia w jej szeregi.

W ostatnich tygodniach działania policji były skupione na zminimalizowanie zagrożeń rozprzestrzeniania się koronawirusa. W tej sytuacji również postępowania kwalifikacyjne ma ograniczony charakter, ale cały czas jest prowadzone. Pierwszym i niezbędnym krokiem jest przesłanie dokumentów aplikacyjnych pocztą na adres właściwej jednostki. ‘
 – W okresie panującej epidemii, kiedy pozostajemy w domu, pomyślmy o swojej przyszłości. Może właśnie teraz jest dobry moment, aby podjąć decyzję o wstąpieniu w szeregi policji – czytamy na stronie internetowej średzkiej komendy. – Oferujemy służbę dającą wiele satysfakcji oraz możliwość rozwijania się. Twoje uposażenie na początku kariery zawodowej w naszej formacji wyniesie 3 880 złotych.
 
Możliwość składania przez kandydatów dokumentów, o których mowa w art. 25 ust. 2 pkt 1 ustawy o Policji, drogą pocztową, będzie funkcjonowała do odwołania. Po ich otrzymaniu policja wdroży wstępne działania rekrutacyjne, a z chwilą, gdy wszystko wróci do normy, rozpocznie się kolejny etap postępowania kwalifikacyjnego.
 
Dokumenty skierowne do średzkiej komendy należy przesyłać na adres:
Komenda Powiatowa Policji w Środzie Śląskiej
ul. Św. Andrzeja 2
55-300 Środa Śląska
 
Więcej informacji można uzyskać pod nr tel.  71 396 75 09 i 47 872 22 09 lub znaleźć tutaj 
 

eska

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA