POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Pewne zatrudnienie i 3,8 tys. zł na rękę. Może rozważysz pracę w policji?

Zdjęcie ilustracyjne fot.: emka

Stoisz przed wyborem ścieżki zawodowej? Możesz rozważysz pracę w policji? Mimo pandemii nabór cały czas trwa, a pierwszy krok to wysłanie dokumentów pocztą.

W okresie panującej epidemii, kiedy pozostajemy w domu, pomyślmy o swojej przyszłości. Może właśnie teraz jest dobry moment, aby podjąć decyzję o wstąpieniu w szeregi Policji. Tą propozycję kierujemy do wszystkich osób, które stoją przed wyborem ścieżki zawodowej – czytamy na stronie internetowej średzkiej komendy.

Na co może liczyć kandydat? To m.in. gwarancja stałych warunków pracy, możliwość rozwoju, różnorodny system szkoleń, precyzyjny system wynagradzania, rozbudowany system socjalny oraz wynagrodzenie w wysokości 3880 zł na rękę. To kwota wyjściowa i niezależna od posiadanego doświadczenia zawodowego. 

Możliwość składania dokumentów, o których mowa w art. 25 ust. 2 pkt 1 ustawy o Policji, drogą pocztową, będzie funkcjonowała do odwołania. Po ich otrzymaniu policja wdroży wstępne działania rekrutacyjne, a z chwilą, gdy wszystko wróci do normy, rozpocznie się kolejny etap postępowania kwalifikacyjnego.
 
Dokumenty skierowane do średzkiej komendy należy przesyłać na adres:
Komenda Powiatowa Policji w Środzie Śląskiej
ul. Św. Andrzeja 2
55-300 Środa Śląska
 
Więcej informacji można uzyskać pod nr tel.  71 396 75 09 i 47 872 22 09 lub znaleźć tutaj

mpr/eska

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Pewne zatrudnienie i 3,8 tys. zł na rękę. Może rozważysz pracę w policji?

  2020-05-24 12:07:35

  gość: ~Obywatel

  Stałe warunki pracy? Raz pilnowanie marszów równości innym razem szarpanie się z coraz madrzejszymi ludźmi słuchanie jak to każdy najmadrzejszy, a jak plują to znaczy że deszcz pada, nieustannie dziwne często nielogiczne polecenia odgórne i ciągle praca za kogoś bo brakuje ludzie. Jakie stałe warunki? Możliwość rozwoju? Ludzie pracujący po 10-15 lat na jednym stanowisku to rozwój? System szkoleń? Ta formacja szkoli niemal wyłącznie na samym początku, później o szkoleniach większość może zapomnieć, System socjalny którego chyba nie ma. A te 3880 zł na rękę to jak masz mniej niż 26 lat i popracujesz kilka lat. Masakra takie rzeczy pisać.

 • 2020-05-26 10:23:21

  gość: ~Emeryt

  ostatnio dodany post

  Obecna policja jest apolityczna .Nie to co MO czy ZOMO,do rozpędzania demonstrantów.

REKLAMA


REKLAMA