POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Pomysłowy średzianin. Wynajął podnośnik, aby obejrzeć mecz Śląska

Mecz oglądany z wysokości 22 metrów fot.: Krystyna Pączkowska / slaskwroclaw.pl

10 czerwca Śląsk Wrocław pokonał w Płocku tamtejszą Wisłę 2:1. Pomimo zamknięcia stadionu dla publiczności w dość nietypowy sposób spotkanie obejrzał jeden z kibiców.

Tomasz Żółkiewicz to pochodzący ze Środy Śląskiej wierny kibic wrocławskiego klubu. Można śmiało powiedzieć, że jego wyczyn przyćmił nawet pomeczowe dyskusje o samym meczu, który swoją drogą nie należał do zbyt porywających. W środę Pan Tomasz wynajął w okolicach stadionu w Płocku podkośnik koszowy, aby z wysokości 22 metrów obejrzeć mecz swojego ukochanego klubu. 

To, co się zdarzyło, to mój bunt i manifest przeciwko temu, że my, kibice, nie możemy oglądać meczów z trybun. Jest nam z tego powodu źle, cierpimy w związku z tym. Była to chęć bycia bliżej z klubem i zespołem, bo nam odebrano taką możliwość. Uznaję to za działanie dla innych kibiców i chęć zwrócenia uwagi, na sytuację, w jakiej jesteśmy - komentował w wywiadzie dla portalu slasknet.com Żółkiewicz.

Jak sam tłumaczy, plan powstał dwa tygodnie temu, a stadion w Płocku posiadał idealne warunki do tego, żeby przeprowadzić taką akcję. Pełną rozmowę Krzysztofa Banasika z bohaterem środowego meczu znajdziecie na slasknet.com [KLIK]

ernie / em24.pl

5

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Pomysłowy średzianin. Wynajął podnośnik, aby obejrzeć mecz Śląska

  2020-06-12 10:44:04

  gość: ~Szok i wiara w dolara

  Moi drodzy. Po 1 gdzie ten pan ma kask? Po 2 gdzie ten pan ma uprzęż? Za to operator powinien mieć cofnięte uprawnienia przez udt... Pominę ten fakt. Ale żeby wydawać hajs żeby oglądać tak niska żenująca ligę? Mógł dzieciom dać hajs.

 • 2020-06-12 12:03:35

  gość: ~Olo

  Żeby się tak podniecać kopaniną...

 • 2020-06-12 13:12:56

  gość: ~ZeSzkoły

  CZY MOŻLIWE ŻEBY CZŁOWIEK NA TAKIM POZIOMIE UMYSŁOWYM POCHODZIŁ ZE SRODY SLĄSKIEJ?

 • 2020-06-12 16:36:37

  gość: ~Marcin

  Szacunek dla człowieka z pasją!

 • 2020-06-13 19:33:01

  gość: ~Kibic

  ostatnio dodany post

  Brawo Ty

REKLAMA


REKLAMA