POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Kiedy zostaną otwarte place zabaw i siłownie na terenie miasta i gminy Środa Śląska?

Plac zabaw w Gozdawie fot.: UM

Od soboty 30 maja teoretycznie można korzystać z placów zabaw. Nie wszystkie gminy zdecydowały się jednak na ich otwarcie.

Place zabaw były zamknięte od 23 marca. Pod koniec maja rząd umożliwił gminom ich otwarcie. Kilka dni później praktycznie wszystkie gminy z terenu powiatu średzkiego (poza Środą Śląską) zdecydowały się o udostępnieniu swoich obiektów najmłodszym. 

Dziś już wiemy, że place zabaw oraz siłownie zewnętrzne znajdujące się na terenie średzkiej gminy zostaną otwarte 4 lipca. 

- Nadmieniam, że dbając o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci oraz ich opiekunów, Gmina Środa Śląska będzie dezynfekować wszystkie urządzenia zabawowe 1 raz w tygodniu (poniedziałek, wtorek). Zabieg dezynfekcji wykonywać będą jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z Brodna, Bukówka i Rakoszyc - informuje Aneta Słoniowska z urzędu miejskiego.

Zasady korzystania z obiektów zostaną niebawem opublikowane na stronie www urzędu oraz na terenie każdego placu i siłowni.

emka

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Kiedy zostaną otwarte place zabaw i siłownie na terenie miasta i gminy Środa Śląska?

  2020-06-26 11:48:08

  gość: ~Janek

  Przecież place zabaw w środzie są już otwarte. Co to za fikcja.

 • 2020-06-26 12:46:34

  gość: ~ja

  ostatnio dodany post

  Już wszyscy od dawna korzystają z placów zabaw, a takie tłumy (przynajmniej na Kajakach), że o zachowaniu dystansu nie ma mowy.

REKLAMA


REKLAMA