POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Urzędnik z 45-letnim stażem

45 lat w samorządzie to chyba rekord Powiatu :) fot.: UG Malczyce

Wczoraj pracownicy Urzędu Gminy Malczyce pożegnali podinspektora ds. komunalnych Andrzeja Dybkę, który po 45 latach pracy przeszedł na emeryturę.  

Andrzej Dybka pracę w Urzędzie Gminy Malczyce rozpoczął tuż po ukończeniu technikum, obejmując stanowisko ds. melioracji i łąkarstwa. Było to w roku 1975. Pomimo zmian jakie zachodziły w samorządzie oraz pracy na różnych stanowiskach, to zawsze był on pracownikiem referatu rolnictwa.

Koledzy i koleżanki z pracy złożyli mu wczoraj życzenia i podziękowania za lata współpracy. Nie zabrakło też wspomnień i ciepłych słów. Dla wielu urzędników zawsze pozostanie on „historią i twarzą urzędu”.

Panie Andrzeju, z okazji przejścia na emeryturę  jeszcze raz składamy serdeczne życzenia realizacji swoich pasji i zainteresowań, dalszych planów i zamierzeń, wspieranych dobrym zdrowiem. Spokojnej emerytury w gronie najbliższych! czytamy w serwisie internetowym urzędu gminy.

mpr/eska

11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Urzędnik z 45-letnim stażem

    2020-07-16 06:52:20

    gość: ~Vvvbbbbhh

    Napiscie prawde gdzie wczesniej pracowal

  • 2020-07-18 18:12:54

    gość: ~Akowiec

    Odchodzi jeden z wielkich tego urzędu. Nie zmogla tgo komuna ani przemiany pseudo demokratyczne. Nawet ostatni najgorszy wojt Franek nie dał mu rady. Zrobił wszystko aby miał najniższą pensję w gminie. Ale uśmiech Andrzeja przetrwał wszystko i wszystkich. Co najmniej tyle samo lat emerytury co pracy panie Andrzeju

  • 2020-07-18 18:19:16

    gość: ~Obserwator

    To ile on ma lat, skoro ma 45 lat pracy. Chyba 80-tkę;-@

  • 2020-07-19 14:44:09

    gość: ~Abakus

    @~Obserwator
    Skończył 65 i tyle mu było dane, teraz tylko zdrowia życzyc

  • 2020-07-18 21:13:00

    gość: ~Malczyczanin

    Przeżył 7 wójtów w tym po 2 kroć Witolda jako dyplomowanego ekonomistę i wojta

  • 2020-07-19 14:41:50

    gość: ~Mentor

    Teraz w urzędzie brak fachowej kadry. Przypadkowe osoby wpadają na chwilę i znikają, reszta byle jaka A wręcz dramat. Ale cóż jaki PAN taki kram.

  • 2020-07-20 09:29:58

    gość: ~Pan z miasta Wrocławia

    Odchodzą z urzędu Ci którzy są najbardziej kumaci albo Ci którym chce się pracować. Płace w urzędzie w Malczycach to dno więc Ci którzy choć trochę doświadczenia złapią lecą dalej. Zostają Ci którym się nie chce albo Ci którym wygodnie, bo blisko do roboty mają. I potem słychać tylko stukot szpilek i butów na koturnach pracownic ze średnim wykształceniem które nie potrafią podstawowych spraw obywatelskich załatwić

  • 2020-07-20 19:01:23

    gość: ~mefisto

    Tu nie chodzi o wykształcenie, bo wszystkie jakieś mają, ale fachowość- a z tym to jest gorzej niż źle. Łącznie z naszym KIMEm. To teraz kto następny na emeryturę? Gosia, Mirek, Zyta czy największa plotkara z ul. Sienkiewicza?

  • 2020-07-22 13:07:51

    gość: ~dobre

    He, he a może ktoś z GOP-su?

  • 2020-07-20 19:07:48

    gość: ~malczyczanka

    A ten łysy z brodą to z Malczyc? Jaką funkcję pełni w gminie? On już nie powinien być na emeryturze!!!!!!!

  • 2020-07-23 09:18:30

    gość: ~Szowinista

    ostatnio dodany post

    Jak odejdzie kolejny facet z tego urzędu to wygląda na to że zostanie sam ALIBABA i 40 rozbójniczek