POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Alkohol to zły doradca

Tą siekierą zniszczył samochód sąsiada fot.: KPP

Wybił siekierą szyby w samochodzie sąsiada. Swoje zachowanie tłumaczył spożytym alkoholem.

Zarzut zniszczenia mienia usłyszał 43-letni mieszkaniec powiatu średzkiego, który wybił siekierą dwie szyby w samochodzie sąsiada. Swoim działaniem spowodował straty w wysokości 1600 złotych. Sprawca swoje zachowanie tłumaczył wypitym alkoholem, a także tym, że jest w konflikcie z pokrzywdzonym.

Policjanci zatrzymali sprawcę bezpośrednio po zdarzeniu. Zabezpieczyli też siekierę, którą 43-latek wybił szyby w pojeździe. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

43-latek kiedy wytrzeźwiał usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania. Za popełniony czyn grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Alkohol to zły doradca

  2020-07-20 21:51:15

  gość: ~Genia

  A jak tam słynna na całą Polskę sprawa wójta Malczyc? Skończy się tak jak dla każdego obywatela czyli wyrokiem, czy "niezawisłe" sądy zamiota pod dywan i uznają to za roztargnienie i działanie w stresie??? Może coś redakcja wie na ten temat??

 • 2020-07-21 12:56:26

  gość: ~no co ty

  ostatnio dodany post

  @~Genia no co ty, redakcja nie zauważyła II tury wyborów w Polsce, tak dla przykładu, zdjęcia spod sądów ze świeczkami były natychmiast. Nie ta opcja. Tyle w temacie.

 • 2020-07-21 10:03:42

  gość: ~Świadek

  Sprawcy nie grozi kara więzienia nie wiem skąd macie takie informacje musi tylko rozliczyć się z poszkodowanym

REKLAMA


REKLAMA