POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Dzień Otwarty w Domu Seniora w Osieku

Podczas spotkania padło wiele ciepłych słów fot.: UG Kostomłoty

W Dziennym Domu Seniora w Osieku zorganizowano Dzień Otwarty, podczas którego seniorzy spotkali się z przedstawicielami samorządu.

Wyjątkowy dzień rozpoczął się od mszy świętej, w intencji seniorów i pracowników Dziennego Domu Seniora, odprawionej przez księdza Jacka Stalę, przy udziale księży: Piotra Komandera, Piotra Kijka oraz Wojciecha Bujaka zastępującego proboszcza z Kostomłotów. Po nabożeństwie ksiądz dziekan Piotr Komander uroczyście poświęcił samochód, który będzie służył seniorom. Zakupiono go dzięki darowiznom pochodzącym od firm: BERGER BAU, TURPIS SP. Z O.O., PPHU MALEC oraz S.PROBUD i ŚPBDiM.

W Domu Seniora na zaproszonych gości czekał program artystyczny w wykonaniu seniorów, poczęstunek oraz podziękowania i słowa uznania. Wójt gminy Kostomłoty Janina Gawlik wyraziła zadowolenie z atmosfery panującej wśród ludzi tworzących to miejsce i podziękowała pracownikom za zaangażowanie i dbałość o pensjonariuszy.

Największą satysfakcją dla lokalnych władz jest poczucie, że powstały w Osieku obiekt to azyl, oaza dla ludzi, którzy mimo swojego wieku nadal pragną spełniać swoje pasje i realizować zainteresowania – podkreślała pani wójt. Z kolei seniorzy dziękowali włodarzom Gminy za troskę i życzliwość. Dla swoich gości przygotowali też kosz z własnoręcznie zrobionymi kwiatami.

MPR/eska

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA