POWIAT ŚREDZKI
Express-Miejski.pl

Campanile i Premiere Classe Centrum przyjmują pierwszych gości

Campanile i Premiere Classe, podwójny kompleks hotelowy w centrum Wrocławia przyjmuje już pierwszych gości. Obiekt francuskiej grupy Louvre Hotels zlokalizowany na rogu ulic Ślężnej i Borowskiej posiada łącznie prawie 300 pokoi.

Nieprzypadkowo ruszyliśmy na początku czerwca. Naszemu inwestorowi bardzo zależało właśnie na tym terminie, bo on się ładnie zbiegł z Euro 2012. Dzięki temu mogliśmy zacząć od razu silnym uderzeniem. Obecnie w Premiere Classe gościmy Czechów m.in. telewizję czeską. W naszych hotelach mieszkają również Rosjanie – podkreśla Barbara Mytiuk, zastępca dyrektora Hotel Campanile Wrocław Centrum. - Mamy też pierwsze pozytywne reakcje gości na nasz hotel – dodaje.

Do tej pory z naszych usług w ramach hotelu Campanile skorzystało 338 osób, a z Premiere Classe 456 gości.

Trzygwiazdkowy hotel Campanile posiada 152 klimatyzowane pokoje, za które gościom przyjdzie zapłacić średnio 260 zł za dobę, natomiast jednogwiazdkowy obiekt Premiere Classe ma 136 pokoje w średniej cenie 180 zł za dzień. Dla gości dostępny jest parking na 130 samochody. Wokół kompleksu znajdują się tereny rekreacyjne.

Będziemy bardziej sygnalizować miastu, że już jesteśmy, w późniejszym terminie. Obecnie, jak wiadomo w całym mieście mamy do czynienia z reklamami dotyczącymi Euro 2012 – dodaje.

Kompleks mieści się w pobliżu Dworca Głównego PKP, Aqua Parku i Arkad Wrocławskich.

Budowa obiektu francuskiej grupy Louvre Hotels rozpoczęła się w 2011 roku z inicjatywy austriackiej firmy Warimpex i amerykańskiego Starwood Capital Group. Wykonawcą była firma Eiffage Budownictwo Mitex, a aranżację wnętrz hotelowych przygotował Patrick Jouin, znany francuski designer i architekt wnętrz.

Express-Miejski.pl / Sylwia Stwora

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA