POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Wiadomości z działu Inwestycje

 • Inwestycje w gimnazjum w Ujeździe Górnym

  2012-01-09 Ujazd Górny

  Inwestycje w gimnazjum w Ujeździe Górnym

  W pierwszym półroczu bieżącego roku szkolnego w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ujeździe Górnym, zostały zakończone inwestycje wykonane z budżetu szkoły i 0,6% rezerwy subwencji budżetowej.

  skomentuj

 • Dobre rządzenie w gmnie Udanin

  2011-12-17 Udanin

  Dobre rządzenie w gmnie Udanin

  Urząd Gminy Udanin uczestniczy w projekcie "GOOD GOVERNANCE W SKALI MIKRO - innowacyjny system analizy jakości zadań publicznych realizowanych przez gminy małe", którego liderem jest Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej Oddział Zamiejscowy we Wrocławiu a partnerem...

  skomentuj

 • Rok Rady Powiatu Średzkiego

  2011-12-17 Środa Śląska

  Rok Rady Powiatu Średzkiego

  Zgodnie z zapowiedzią publikujemy zestawienie najważniejszych inwestycji i przedsięwzięć zrealizowanych w pierwszym roku kadencji obecnej Rady Powiatu w Środzie Śląskiej.

  skomentuj

 • 2,5 mln zł na modernizację dolnośląskich wsi

  2011-07-18 Region

  2,5 mln zł na modernizację dolnośląskich wsi

  Dolnośląska wieś po raz pierwszy w swojej historii stanęła przed szansą na historyczny skok modernizacyjny. Za sprawą projektu „Odnowa Dolnośląskiej Wsi” zmiany już się rozpoczęły. Dzięki pieniądzom z konkursu dzieci i młodzież w Nowej Wsi Kłodzkiej...

  skomentuj

 • Wymiana nawierzchni w okolicach Mościska

  2010-04-20 Mościsko

  Wymiana nawierzchni w okolicach Mościska

  Na drodze 382 między Dzierżoniowem a Świdnicą, od miejscowości Mościcko są prowadzone prace związane z frezowaniem asfaltu na odcinku ok 1,5km. W tym rejonie można się spodziewać w bieżącym jak i przyszłym tygodniu utrudnień w ruchu.

  skomentuj

REKLAMA


REKLAMA