POWIAT ŚREDZKI
EMka.news

Wiadomości

 • Uliczne kwesty i koncerty kapel

  2013-01-04 Malczyce

  Uliczne kwesty i koncerty kapel

  13 stycznia w Malczycach zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (WOŚP). Wystąpią dzieci z zespołu wokalnego, grupa taneczna Zumba oraz inne zespoły muzyczne.

  skomentuj

 • Pierwszy koncert kolęd na Głównym

  2013-01-04 Wrocław

  Pierwszy koncert kolęd na Głównym

  Już w najbliższą niedzielę (6.01.2013) na dworcu Wrocław Główny rozpocznie się wielkie kolędowanie. Przyjść naprawdę warto.

  skomentuj

 • Blisko 900 książek dla dzieci zebrano w Bielanach Wrocławskich

  2013-01-04 Bielany Wrocławskie

  Blisko 900 książek dla dzieci zebrano w Bielanach Wrocławskich

  Aż 865 książek zebrano w ramach akcji „Cyrkuluj książeczko” w Parku Handlowym Auchan Bielany. Egzemplarze zostaną przekazane podopiecznym z domów dziecka oraz małym pacjentom przebywającym na oddziałach dziecięcych szpitali. Patronem akcji „Cyrkuluj...

  skomentuj

 • Inwestycyjny rok dla gminy Miękinia

  2013-01-04 Miękinia

  Inwestycyjny rok dla gminy Miękinia

  W ubiegłym roku w gminie Miękinia udało się przeprowadzić większość inwestycji np. naprawić drogi i zbudować boiska sportowe. W tym roku przewiduje się budowę 21 kilometrów sieci kanalizacyjnej w Wilkszynie, Brzezinie, Miękini i Lutyni.

  skomentuj

 • Jutro noworoczny koncert w Lutyni

  2013-01-04 Lutynia

  Jutro noworoczny koncert w Lutyni

  Koncert zespołu Radośni z Wróblowic, jasełka w wykonaniu uczniów oraz występ chóru Veni, vidi, vici – to propozycje noworocznego koncertu, który odbędzie się 5 stycznia (sobota) w Lutyni.

  skomentuj

 • Druga ofiara pożaru w Udaninie

  2013-01-03 Udanin

  Druga ofiara pożaru w Udaninie

  Zmarł 7-letni chłopiec, który trafił do wrocławskiego szpitala po pożarze w Udaninie. W stanie ciężkim nadal jest jego 10-letni brat. Żona strażaka, zmarłego w płomieniach, razem z synem ma jutro wyjść ze szpitala.

  liczba komentarzy 30

 • Najlepsza Linia Lotnicza 2012 wyląduje we Wrocławiu

  2013-01-03 Wrocław

  Najlepsza Linia Lotnicza 2012 wyląduje we Wrocławiu

  Tytuł Najlepszej Linii Lotniczej 2012 w Polsce zostanie przyznany już w styczniu podczas specjalnej gali, która po raz pierwszy w historii nagrody odbędzie się we Wrocławiu. Gospodarzem jednego z najważniejszych spotkań branży lotniczej został Port Lotniczy Wrocław.

  skomentuj

 • Szkolenia teoretyczne na prawo jazdy za darmo

  2013-01-03 Malczyce

  Szkolenia teoretyczne na prawo jazdy za darmo

  20 osób z terenu powiatu średzkiego bierze udział w bezpłatnym szkoleniu do egzaminu z prawa jazdy w Malczycach. Zajęcia prowadzą profesjonalni instruktorzy oraz doradcy zawodowi.

  liczba komentarzy 15

 • Puchar za dobre wyniki w sporcie

  2013-01-03 Środa Śląska

  Puchar za dobre wyniki w sporcie

  Na sesji w Starostwie Powiatowym w Środzie Śląskiej dyskutowano nad projektem budżetu. Z jednego do 10 tysięcy złotych mają wzrosnąć koszty szkoleń radnych. Przewodniczącemu rady przekazano też puchar za dobre wyniki powiatu w sporcie.

  liczba komentarzy 1

REKLAMA