Express-Miejski.pl

Wiadomości

 • 17-latek z poprawczaka kradł piwo, fajki, pieniądze

  2012-09-06 Olbrachtowice

  17-latek z poprawczaka kradł piwo, fajki, pieniądze

  W Olbrachtowicach policjanci z Sobótki zatrzymali 17-latka, który włamał się do sklepu spożywczego. Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 22. Mieszkańcy gonili złodzieja, ale udało mu się uciec. Zatrzymała go policja.

  liczba komentarzy 2

 • Tragiczny wypadek ciężarówek

  2012-09-06 Komorniki - Źródła

  Tragiczny wypadek ciężarówek

  Przed godziną 4 rano na drodze z Wrocławia do Środy Śląskiej zderzyły się trzy ciężarówki. Jeden kierowca zginął na miejscu. Dwóch przewieziono do wrocławskiego szpitala. Ich stan jest ciężki.

  liczba komentarzy 5

 • Najwolniej jeździ się we Wrocławiu

  2012-09-05 Wrocław

  Najwolniej jeździ się we Wrocławiu

  Fakt, że Wrocław jest jednym z najbardziej zakorkowanych miast w Polsce jest niezaprzeczalny. Jednak chyba nikt nie spodziewał się, że będzie aż tak źle. Z raportu opracowanego przez serwis Korkowo.pl wynika, że nawet podczas wakacji w stolicy Dolnego Śląska jeździ...

  liczba komentarzy 1

 • Impreza retro pod Halą Ludową

  2012-09-05 Wrocław

  Impreza retro pod Halą Ludową

  Zabytki techniki z lat 20 i 30. będzie można oglądać na Pikniku Retro przy Hali Ludowej. Eksponaty: bryczki, samochody, stroje i inne zabytkowe eksponaty wypożyczono z muzeów.

  skomentuj

 • Na Sępolnie kobieta wpadła pod tramwaj

  2012-09-04 Sępolno

  Na Sępolnie kobieta wpadła pod tramwaj

  Niedaleko Stadionu Olimpijskiego 38-letnia, nietrzeźwa kobieta wpadła pod tramwaj linii 17. Ranną przetransportowano do szpitala przy Traugutta. Jej stan jest stabilny.

  skomentuj

 • Zobacz i dotknij kosmosu

  2012-09-04 Fabryczna

  Zobacz i dotknij kosmosu

  Od dzisiaj, przez sześć kolejnych dni, w godzinach od 9:00 do 19:00, w Magnolia Park, każdy może doświadczyć atmosfery Marsa i poczuć się jak astronauta.

  skomentuj

 • Wrocław żegna się z azbestem

  2012-09-04 Wrocław

  Wrocław żegna się z azbestem

  Do końca listopada 2012 roku we Wrocławiu zostanie usuniętych 260 ton azbestu. To tylko część „Programu usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest z terenu miasta Wrocławia na lata 2012-2032". W tym roku planuje się, zutylizowanie 11 proc. wyrobów wykonanych z...

  skomentuj

 • Inspektorzy kontrolują gimbusy

  2012-09-04 Kobierzyce

  Inspektorzy kontrolują gimbusy

  Od rana inspektorzy transportu drogowego kontrolują autobusy dowożące dzieci do szkół. Usterki w pojazdach wykryli w Kobierzycach i w Miliczu.

  liczba komentarzy 3

 • PNI ogłosił upadłość. Co dalej z remontami kolejowymi we Wrocławiu?

  2012-09-04 Wrocław

  PNI ogłosił upadłość. Co dalej z remontami kolejowymi we Wrocławiu?

  Pod znakiem zapytania stoi dalsza modernizacja linii kolejowej numer 59 na trasie Wrocław-Poznań. Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury stojące na czele konsorcjów firm zajmujących się pracami remontowo-budowlanymi infrastruktury kolejowej ogłosiło upadłość...

  skomentuj

REKLAMA